Nadciąga jasień i zima a wraz z nimi potrzeba zaopatrzenia się w ciepłe ubrania. Dotyczy to także pracowników, a raczej ich pracodawców! Jeżeli do tej pory nie zorganizowałeś każdemu pracownikowi bluzy z nadrukiem pora to zrobić! Jak stworzyć taki element odzieży, by stał się reklamą Twojej firmy? Przeczytaj!

Bluzy z nadrukiem – kolor

Dobierając kolorystykę ubrań reklamowych, w tym przypadku bluzy z nadrukiem, zasada jest prosta. Barwa ubrania musi odpowiadać identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Zapewne Twoje przedsiębiorstwo od początku działalności ma swoje logo, które wykorzystuje w celach reklamowych. Bluzy z nadrukiem powinny być w takich kolorach jak ono.

Jeżeli logo twojej firmy jest w bardzo intensywnym kolorze – na przykład jaskrawej zieleni, lepszym pomysłem niż zielone koszulki będą koszulki białe z elementami zieleni. Klucz do profesjonalnego wyglądu pracownika to skromność, a elegancka biel wydobędzie z zieleni Twojej marki wszystko co najlepsze.

Dla gwarancji, że bluzy z nadrukiem które wybierzesz dla swoich pracowników idealnie wpiszą się w barwy firmy, odzieży pod nadruki szukaj tylko u producentów oferujących dużą gamę kolorów. Z pewnością uda Ci się znaleźć coś doskonałego! Producenci odzieży o przeznaczeniu marketingowym zdają sobie sprawę z konieczności dopasowywania jej do identyfikacji wizualnej rozmaitych firm. Stale więc powiększają swoja ofertę, aby przyciągać biznesowych klientów. 

Projekt bluzy z nadrukiem – gdzie umieścić logo? 

Zaprojektowanie bluzy z nadrukiem która będzie godnie reprezentować Twoją firmę nie jest takie proste. Po dobraniu kolorystyki trzeba zdecydować o lokalizacji i wielkości logo. Najpopularniejszą decyzją jest naszycie go na lewej piersi w okolicy serca. Mniejsze loga można z powodzeniem nadrukować na rękawach. Świetną ,,przestrzenią reklamową” sa też plecy bluzy z nadrukiem. Możesz na nich umieścić duże logo widoczne z daleka dla każdego stojącego za Twoim pracownikiem.

Pamiętaj, że kluczem do profesjonalnego wyglądu jest skromność. Nie staraj się ,,wcisnąć” do projektu wielu dodatkowych elementów czy wymyślnych ozdób. To logo firmy ma być tutaj gwiazdą! Wszystkie inne wyraziste dodatki odwrócą od niego uwagę.

Przy projekcie bluzy z logo najlepiej kierować się radami doświadczonego pracownika firmy wykonującej nadruki (np. https://sklep-logos.pl/bluzy-reklamowe). On najlepiej wie czego potrzebują przedsiębiorcy i jak stworzyć ubrania godnie reprezentujące ich biznesy!

Bluzy z nadrukiem – jaka metoda nadruku będzie najlepsza?

O ile przy koszulkach, szczególnie zamawianych hurtowo, najpopularniejszą i sprawdzająca sie metodą nadruku jest sitodruk, tak przy bluzach sprawa wygląda nieco inaczej. Polar z którego najczęściej szyje się bluzy z nadrukiem to wymagający materiał. Żeby logo świetnie się prezentowało najlepiej użyć eleganckiej i trwałej metody haftu komputerowego. Za jego pomocą można stworzyć bardzo estetycznie wyglądające wzory, którym niestraszne częste pranie. Pewnym problemem jest to, że za pomocą hafciarki komputerowej nie da się stworzyć przejść tonalnych czy odwzorować bardzo drobnych elementów. Biorąc jednak pod uwagę, że logotypy z reguły są pozbawione ,,artystycznych” elementów, nie powinno Cię to odwodzić od pomysłu zastosowania tej metody. 

Podejmując ostateczną decyzje o metodzie nanoszenia nadruku ponownie zdaj się na zdanie pracownika firmy wykonującej bluzy z nadrukiem. Z pewnością pomoże Ci w doborze metody najlepszej dla materiału, warunków pracy oraz wizerunku firmy i samego projektu z logo. 

Kategorie: Artykuły

1 komentarz

https://israel-lady.co.il/ · 18 maja 2022 o 20:41

Good post. I learn something totally new and challenging on blogs I stumbleupon every day. It will always be interesting to read through articles from other writers and use a little something from other sites.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.